Hoofdsponsor

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor vrouwen

Het bestuur

Ruud Nolten is sinds het begin van seizoen 2020/2021 de nieuwe voorzitter van FC Marlène. Na 25 jaar heeft hij het stokje overgedragen van Ad Molenaar. Ruud Nolten is naast een groot supporter in een eerder termijn al hoofdsponsor van de vereniging geweest en vooral een groot liefhebber van zaalvoetbal.

Het bestuur wordt ondersteund door vele vrijwilligers die alle een steentje bijdragen aan de club.

Een speciale vermelding geldt voor Jaap Molenaar. De oprichter van FC Marlène is benoemd tot ere-voorzitter. Jos Molenaar, kenneth Goudmijn, Mendel Witsenhausen en oud voorzitter Jan Noordeloos zijn benoemd tot ereleden van FC Marlène.

Contact gegevens Bestuur

Ruud Noltenvoorzitter@fcmarlene.nl
Marco Zutsecretaris@fcmarlene.nl
Jesca Willemsen    algemenezaken@fcmarlene.nl
Cyrille Bremerpenningmeester@fcmarlene.nl
Paul Van Der Molenpers@fcmarlene.nl
Marcel Van Veenvoetbalzaken@fcmarlene.nl

Afdelingen

Jeugdjeugd@fcmarlene.nl
Vrouwen en meidenvrouwen@fcmarlene.nl