Hoofdsponsor mannen

Hoofdsponsor vrouwen

Hoofdsponsor jeugd

Sponsor jeugd

FC Marlène Vrouwen starten play-offs met nipte winst

12 mei 2024 08:03

DAMWALD – De vrouwen van FC Marlène hebben een eerste stap gezet richting prolongatie van de landstitel. In de eerste halve finale om het landskampioenschap won de ploeg van trainer/coach Mo Bouchibti met nipt verschil bij ZV Libertas. De return is komende vrijdag in Heerhugowaard.

Hoewel FC Marlène in de reguliere competitie oppermachtig was bleek ZV Libertas vrijdagavond een stugge tegenstander. De Friezinnen namen na zes minuten zelfs een brutale voorsprong via Silke van der Wal. Binnen een minuut had Aaike Verschoor echter de orde al weer hersteld met de gelijkmaker, een stand die tot de rust bleef staan.

Ondanks een overwicht speelde FC Marlène ook na rust een moeizame wedstrijd, maar wist het wel de volle buit te pakken. Aanvoerster Sanne Brand zorgde voor de beslissende 1-2 waardoor de Heerhugowaardse formatie komende vrijdag met een voorsprong het tweede duel ingaat. In de andere halve finale won Os Lusitanos met 1-3 bij ZVG Cagemax.

Foto’s: Cees Verhage Fotografie
Bron: Heerhugowaards Dagblad

Stersponsoren

7 juli 2025 19:06
FC Marlène JO13-1 heeft het onvergetelijke en unieke seizoen 2024-2025 afgelopen zaterdag passend en in stijl...
Jeugd Nieuws
2 juli 2025 12:57
Gisteren ontving FC Marlène het droevige bericht van het overlijden van Dick Bos. Vijftien jaar lang...
Nieuws
1 juli 2025 10:42
FC Marlène heeft met trots Iwan de Mees aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer van het vrouwenteam...
Nieuws Vrouwen