Hoofdsponsor mannen

Hoofdsponsor vrouwen

Hoofdsponsor jeugd

Sponsor jeugd

Vrouwen FC Marlène beginnen play-offs met nipte zege

15 mei 2023 05:32

AMSTERDAM – De vrouwen van FC Marlène hebben een eerste stap gezet richting het bereiken van de finale van de play-offs om het Nederlands kampioenschap. In de halve finale wist men met het kleinst mogelijke verschil van Os Lusitanos te winnen: 0-1.

Na de gewonnen bekerfinale won FC Marlène zodoende opnieuw van de Amsterdammers al erkende coach Dick van Stralen dat het zeker niet de beste wedstrijd van het seizoen was. Toch had zijn ploeg aan één treffer genoeg. Die kwam in de eerste helft tot stand door een knal van Simone Hand na een prima combinatie met Amy Visser.

Komende vrijdag 19 mei is de return in Sporthal Waardergolf te Heerhugowaard (20.30 uur). In de andere halve finale verloor ZV Libertas,al het gehele seizoen de grootste concurrent van FC Marlène, enigszins verrassend met 2-1 van ZVG Cagemax.

Stersponsoren

7 juli 2025 19:06
FC Marlène JO13-1 heeft het onvergetelijke en unieke seizoen 2024-2025 afgelopen zaterdag passend en in stijl...
Jeugd Nieuws
2 juli 2025 12:57
Gisteren ontving FC Marlène het droevige bericht van het overlijden van Dick Bos. Vijftien jaar lang...
Nieuws
1 juli 2025 10:42
FC Marlène heeft met trots Iwan de Mees aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer van het vrouwenteam...
Nieuws Vrouwen